مدل مانتو تابستانی 1401 | تا 50 % تخفیف در حراجی حریران از طراحی پارچه تا لباس
    


مدل مانتو تابستانی 1401 | تا 50 % تخفیف در حراجی حریران از طراحی پارچه تا لباس

مدل مانتو تابستانی 1401 - تا 50 % تخفیف در حراجی حریران از طراحی پارچه تا لباس – با افتخار اعلام می نماییم هم اکنون مجموعه عظیم حریران توانسته است سهمی بزرگی از انواع پوشاک پوشیده بانوان این سرزمین از جمله مانتو – چادر – پالتو – عبا – روسری – شومیز دامن شلوار – انواع لباس مجلسی پوشیده - لباس عقد پوشیده – پیراهن زنانه - روسری - کیف را تامین نماید. شما بازدید کننده گرامی احتمالا با جستجوی یک از عبارات زیر مدل مانتو تابستانی ابروبادی-مدل مانتو تابستانی در اینستاگرام۹۹-مدل مانتو تابستانی 1400 جلو بسته وارد این صفحه شده اید لطفا تا انتها همراه ما باشید.

مدل مانتو تابستانی 1401 - تا 50 % تخفیف در حراجی حریران از طراحی پارچه تا لباس : حریران به عنوان عرضه کننده لباس های باکیفیت و با هدف ترویج محصولات الهام گرفته از سنت ایرانی و فرهنگ اسلامی در پی آراستگی و پوشیدگی هرچه بیشتر جامعه ایرانی می باشد موضوعات مدل مانتو تابستانی ابروبادی-مدل مانتو تابستانی در اینستاگرام۹۹-مدل مانتو تابستانی 1400 جلو بسته زمینه فعالیت مجموعه حریران می باشد.

مدل مانتو تابستانی 1401 - تا 50 % تخفیف در حراجی حریران از طراحی پارچه تا لباس : لازم به یادآوری می باشد که حریران علاوه بر فروش آنلاین از طریق سایت و پیج اینستاگرام به آدرس hariran.original دارای چندین شعبه در تهران برای خریداران حضوری همه روزه فعال می باشد.اگر در مورد مدل مانتو تابستانی ابروبادی-مدل مانتو تابستانی در اینستاگرام۹۹-مدل مانتو تابستانی 1400 جلو بسته دنبال محصول و مطلب هستید در ادامه با ما همراه باشید.

برای اطلاع از قیمت پیراهن زنانه ساده در سایت حریران بر روی کلمه مدل مانتو تابستانی 1401 کلیک کنید.

 

مدل-مانتو-تابستانی-1401-|-تا-50-%-تخفیف-در-حراجی-حریران-از-طراحی-پارچه-تا-لباس

مدل-مانتو-تابستانی-1401-|-تا-50-%-تخفیف-در-حراجی-حریران-از-طراحی-پارچه-تا-لباس

مدل-مانتو-تابستانی-1401-|-تا-50-%-تخفیف-در-حراجی-حریران-از-طراحی-پارچه-تا-لباس

مدل-مانتو-تابستانی-1401-|-تا-50-%-تخفیف-در-حراجی-حریران-از-طراحی-پارچه-تا-لباس

در فصل تابستان دغدغه دیگری جز خوش پوشی نیز وجود دارد: چه بپوشیم که بیش از این گرممان نشود.
یکی از چالش هایی که در فصل گرما با آن رو‌‌‌‌‌‌‌ به رو میشویم انتخاب لباس هایی است که تابستانی و خنک باشند.
برخی لباس ها شاید در ظاهر پارامترهای اولیه یک آیتم تابستانی را داشته باشند اما در باطنشان اژدهای آتشین تابستانی نهفته باشد.
به عنوان یک زن، برای ما اولین و مهمترین لباس اجتماع مانتو است؛ آیتمی که با هر فصل تغییر میکند و استایل اصلی ما را میسازد.
در این فصل بیش از فصل های دیگر باید حواستان به انتخاب هایتان باشد؛ گرما شوخی ندارد، میتواند یک روز عالی و پرکار شما را به راحتی خراب کند.پس بهتر است زودتر سراغ اصل مطلب برویم و با نکاتی که در هنگام خرید مانتوی تابستانی باید رعایت کنیم آشنا شویم.
جنس مانتوی تابستانی:
معمولا دوست داریم در گرما لباس های سبک بپوشیم تا به تنمان سنگینی نکنند و همچنین میخواهیم مانتویی که به تن میکنیم نازک باشد تا لایه ای دیگر به لباس هایمان اضافه نشود و گرما را تشدید نکند، پس اولین و مهمترین نکته ای که در هنگام خرید مانتوی تابستانی باید در نظر بگیرید، پارچه و جنس مانتو است.
پارچه های تابستانی چند مشخصه مهم دارند :
1 – نازک هستند
2 – الیاف پنبه ای و طبیعی دارند
3 – فاقد پلی استر هستند یا درصد کمی از آن را دارند.
پارچه هایی مانند وال و لینن محبوبترین پارچه های تابستان اند. این پارچه ها از درصد بالای پنبه تشکیل شده اند و سبک و نازک نیز هستند؛ با این اوصاف مانتو وال و لینن تمام پارامترهای یک پارچه تابستانی مناسب مانتو را دارند.
رنگ مانتو تابستانی
تابستان فصل رنگ های زنده و شاد است.همه ما میدانیم پوشیدن لباس های تیره در این فصل باعث جذب بیشترآفتاب شده و در نهایت گرما را افزایش میدهد.
پس بهتر است مانتو تابستانی که انتخاب میکنید تیره نباشد.
شاید شما اهل ریسک در استایلتان نباشید و از رنگ های زرد و صورتی و … استفاده نکنید، برای شما رنگ های کرم، طوسی روشن و سفید بهترین گزینه برای مانتو هستند.این رنگ های خنثی علاوه بر اینکه شمارا در برابر گرما حفظ میکنند، ست کردن را هم برای شما آسانتر میکنند.
برش و مدل مانتو تابستانی
در گرما هرچیزی که به تنمان بچسبد مارا کلافه میکند!
این موضوع را دست کم نگیرید زیرا یک مانتوی تنگ در فصل تابستان میتواند اذیت کننده تر از چیزی باشد که فکرش را میکنید.
بدون شک شما هم این اتفاق را تجربه کرده اید؛ فکر کنید در ساعات ظهر یک کار اداری دارید و مانتویی که انتخاب میکنید یک لباس تنگ و چسبان است! مطمئن باشید بیشتر از یک ساعت نمیتوانید آن را تحمل کنید و همان یک مانتوی ساده میتواند کل روز شمارا خراب کند.
در روزهای گرم تابستان بهترین مدل مانتو برای شما انواع آزاد و جلوباز هستند.
لباس های گشاد باعث میشوند بدنتان کمی هوا بخورد و همین مساله کمی از شدت گرما میکاهد.
پانچوی نخی و مانتو کیمونو از پرطرفدارترین مدل های مانتوی تابستانی هستند.
پس اگر خواستید یک مانتوی خنک داشته باشید حتما یک مانتوی گشاد با رنگ روشن انتخاب کنید.
مانتو تابستانی بدون کمر
همانطور که فهمیدیم آزادی مانتو تابستانی از اصول مهم انتخاب یک مانتوی مخصوص تابستان است.
شما میتوانید یک مانتوی گشاد جلو بسته داشته باشد اما یک مانتوی کمر دار هرگز!
مانتوهای کمردار برای ما یاد آور پاییز و باران و بارانی هستند تا یک لباس تابستانی و خنک و راحت.
علاوه بر این بستن کمر روی مانتو باعث عرق کردن ناحیه ای میشود که کمربند روی آن قرار دارد و همین باعث تشدید گرما در شما میشود.
پس اگر میخواهید با کمربند جلوی مانتوی خود را ببندید بهتر است از این تصمیم صرف نظر کنید و دنبال یک مانتوی آزاد جلوبسته باشید.
مانتو تابستانی بدون یقه
هرچیزی اضافه در مانتو تابستانی باعث گرما میشود، حال میخواهد کمربند باشد یا یقه!
یکی دیگر از اصولی که هنگام انتخاب و خرید یک مانتوی تابستانی باید به آن توجه داشت مدل یقه یک مانتو است.مانتوهایی با یقه بزرگ میتوانند اشتباه ترین انتخاب شما باشند، زیرا یقه آنها روی گردنتان قرار گرفته و گرما را تشدید میکنند.از این رو مانتوهای فاقد یقه یا انواعی که یقه های کوچک دارند میتوانند انتخاب های مناسبتری برای فصل گرما باشند.
مدل مانتو تابستانی 1401 - در این نوشته کوتاه در مورد مدل مانتو تابستانی ابروبادی-مدل مانتو تابستانی در اینستاگرام۹۹-مدل مانتو تابستانی 1400 جلو بسته مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه عظیم حریران تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم محصولات خود را از جمله مانتو – چادر – پالتو – عبا – روسری – شومیز دامن شلوار – انواع لباس مجلسی پوشیده - لباس عقد پوشیده – پیراهن زنانه - روسری - کیف با کیفیتی برتر در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.